See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP OKRESOWYCH BILETÓW NA POWIATOWĄ KOMUNIKACJĘ PUBLICZNĄ NA TERENIE POWIATU LUBIŃSKIEGO NA SIECI ORGANIZOWANEJ PRZEZ POWIAT LUBIŃSKI W RAMACH PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup (dostawa) przez Zamawiającego okresowych biletów (czyli: imiennych kart i comiesięcznych hologramów) komunikacji w ramach publicznego transportu zbiorowego w komunikacji powiatowej na sieci organizowanej przez Powiat Lubiński
Vorherige Bekanntmachung: 306625-2025
Interne Kennung: OR.271.18.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22459000 Tickets
5. Los
Los: LOT-0001