2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Zespołu Przychodni Zdrowia w Regułach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące zadanie pn.: „Budowa Zespołu Przychodni Zdrowia w Regułach”. Załączona dokumentacja projektowa obejmuje swym zakresem budowę zespołu trzech budynków użyteczności publicznej. Budynek A - budynek przychodni zdrowia wraz z wydzieloną funkcją pod aptekę i fitness. Budynek B -budynek Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - (GOPS); Budynek C - budynek wsparcia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej (GOPS) wraz z mieszkaniami wytchnieniowymi, miejscami postojowymi, elementami małej architektury, wewnętrzną instalacją gazu oraz dwoma zbiornikami retencyjnymi. Realizacja w Etap I - budynek A, Etap II – budynek B, C na dz. nr ewid. 633/4; 634; 635/4 obręb 0013 - Reguły w Michałowicach. Przedmiotem niniejszego postępowania jest realizacja I Etapu tj. budynku A stanowiącego budynek przychodni zdrowia wraz z wydzieloną funkcją pod aptekę i fitness z instalacjami zewnętrznymi, infrastrukturą techniczną oraz częściowym zagospodarowaniem. Przedmiot zamówienia nie obejmuje Etapu II – budowy budynku B, C na dz. nr ewid. 633/4, 634, 635/4 obręb 0013 – Reguły w Michałowicach. Z postępowania oprócz etapu II wyłącza się również następujące pozycje zawarte w przedmiarze technologii: 15-27, 30-39, 42-47, 52, 59, 62-63, 67-68, 73-83, 86-96, 99-106, 109-115, 118-119, 121-131, 134-143, 146, 151, 165-181, 186-187, 190-205, 208-211, 214-220, 223-225, 228, 231-245, 248-255, 257-264, 267-273, 276-278, 281-289, 292-298, 301-313, 316-323, 326-334, 337-344, 347-354, 357-364, 385-401, 404-411, 414-425, 428-434, 443-450, 452, 455-466, 469-473, 476-483, 486-499, 507-516, 519-527, 530-531, 534, 541, 544-552, 555-566, 569-578. Wyłączeniu podlegają również system zarządzania placówką medyczną i system kolejkowania wchodzące w skład proj. instalacji elektrycznych. Zakres wyłączeń nie obejmuje infrastruktury technicznej niezbędnej do działania systemów i sprzętów. Uwaga do wyposażenia w sprzęt RTG: Wszystkie oferowane produkty muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, nie rekondycjonowane, nie mogą stanowić prototypów oraz w chwili montażu nie mogą być starsze niż 12 miesięcy od daty produkcji. Wykaz rysunków poszczególnych branż określające zakres (obszar) dla etapu I: a) Branża architektura Projekt Zagospodarowania Terenu: • rys. nr A3 – Etapowanie inwestycji – elementy etapu I budynek A; • rys. nr A4 – Etapowanie inwestycji – elementy etapu I budynek A – układ komunikacyjny; • rys. nr A5 – Droga pożarowa – etap I. b) Branża drogowa: • rys. nr D1 – Plan sytuacyjno-wysokościowy. c) Branża instalacje sanitarne zewnętrzne: • rys. nr KD1 – PZT – przyłącze kanalizacji deszczowej; • rys. nr KS1 – PZT – przyłącze kanalizacji sanitarnej; • rys. nr W1 – PZT – przyłącze wodociągowe. d) Branża instalacje elektryczne: • rys. nr EZ-01 – etap I zagospodarowanie terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w wielobranżowej dokumentacji projektowej (załącznik nr 3 do SWZ)
Interne Kennung: ZP.271.1.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233161 Bau von Fußwegen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45400000 Baufertigstellung, 45400000 Baufertigstellung, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71315410 Belüftungssysteminspektion, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233161 Bau von Fußwegen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45400000 Baufertigstellung, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71315410 Belüftungssysteminspektion, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45111291 Erschließungsarbeiten