410083-2025 - Ergebnis
Polen – Busse für den öffentlichen Verkehr – Zakup autobusów 10 szt. niskoemisyjnych zasilanych CNG
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów 10 szt. niskoemisyjnych zasilanych CNG
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk niskoemisyjnych autobusów zasilanych gazem ziemnym w technologii CNG, których silnik spełnia normy emisji EURO VI step (krok) E, o długości autobusu od 12.000 mm do 13.000 mm i pojemności pasażerskiej minimum 60 miejsc + kierowca. Autobus powinien być przystosowany do przewozu co najmniej 1 osoby na wózku inwalidzkim lub na wózku dziecięcym wraz z urządzeniem przytrzymującym, zgodnie ze specyfikacją techniczną określoną w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 2) Zaoferowane pojazdy muszą; - odpowiadać warunkom zawartym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31.12.2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresie ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 502), w ustawie z dnia 20.06.1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251) oraz warunkom określonym w polskich i branżowych normach; - posiadać aktualne świadectwo homologacji typu pojazdu wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami; - spełniać aktualne wymagania dotyczące obowiązujących przepisów dotyczących rejestracji pojazdów, wystarczających dla dopełnienia przez Zamawiającego formalności związanych z rejestracją pojazdów
Vorherige Bekanntmachung: 42371-2025
Interne Kennung: Autobusy/1/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 sztuk niskoemisyjnych autobusów zasilanych gazem ziemnym w technologii CNG, których silnik spełnia normy emisji EURO VI step (krok) E, o długości autobusu od 12.000 mm do 13.000 mm i pojemności pasażerskiej minimum 60 miejsc + kierowca. Autobus powinien być przystosowany do przewozu co najmniej 1 osoby na wózku inwalidzkim lub na wózku dziecięcym wraz z urządzeniem przytrzymującym, zgodnie ze specyfikacją techniczną określoną w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (dalej „OPZ”). 2) Zaoferowane pojazdy muszą; - odpowiadać warunkom zawartym w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31.12.2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresie ich niezbędnego wyposażenia (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 502), w ustawie z dnia 20.06.1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251) oraz warunkom określonym w polskich i branżowych normach; - posiadać aktualne świadectwo homologacji typu pojazdu wydane zgodnie z obowiązującymi przepisami; - spełniać aktualne wymagania dotyczące obowiązujących przepisów dotyczących rejestracji pojazdów, wystarczających dla dopełnienia przez Zamawiającego formalności związanych z rejestracją pojazdów.