See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych, w tym dzierżawę urządzeń w wybranych częściach - 18 części
Beschreibung: Dostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych, w tym dzierżawę urządzeń w wybranych częściach - 18 części
Interne Kennung: DZ-SZPZ.261.37.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zestaw odczynników
Beschreibung: Część 1 - Zestaw odczynników
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Odczynniki i materiały zużywalne do wykonywania oznaczeń miana przeciwciał antykardiolipinowych (p/ACL), przeciwciał przeciw ß2-glikoproteinie I (p/anty-β2 GPI) w klasach IgG i IgM wraz z dzierżawą w pełni zautomatyzowanego analizatora przez okres 36 miesięcy
Beschreibung: Część 2 - Odczynniki i materiały zużywalne do wykonywania oznaczeń miana przeciwciał antykardiolipinowych (p/ACL), przeciwciał przeciw ß2-glikoproteinie I (p/anty-β2 GPI) w klasach IgG i IgM wraz z dzierżawą w pełni zautomatyzowanego analizatora przez okres 36 miesięcy
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Przeciwciała monoklonalne
Beschreibung: Część 3 - Przeciwciała monoklonalne
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Odczynniki do testów immunofluorescencyjnych
Beschreibung: Część 4 - Odczynniki do testów immunofluorescencyjnych
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zestaw do izolacji DNA
Beschreibung: Część 5 - Zestaw do izolacji DNA
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Zestawy odczynnikowe metodą ELISA
Beschreibung: Część 6 - Zestawy odczynnikowe metodą ELISA
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Zestaw do usuwania terminatorów po reakcji sekwencyjnej
Beschreibung: Część 7 - Zestaw do usuwania terminatorów po reakcji sekwencyjnej
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Odczynniki do analizy stanu mutacji IGHV metodą NGS
Beschreibung: Część 8 - Odczynniki do analizy stanu mutacji IGHV metodą NGS
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Odczynniki
Beschreibung: Część 9 - Odczynniki
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Odczynniki
Beschreibung: Część 10 - Odczynniki
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Standard wielkości DNA
Beschreibung: Część 11 - Standard wielkości DNA
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Zestaw do wykrywania mutacji IDH1/2
Beschreibung: Część 12 - Zestaw do wykrywania mutacji IDH1/2
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Odczynniki do oznaczeń badań molekularnych
Beschreibung: Część 13 - Odczynniki do oznaczeń badań molekularnych
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Odczynniki i materiały zużywalne
Beschreibung: Część 14 - Odczynniki i materiały zużywalne
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Odczynniki
Beschreibung: Część 15 - Odczynniki
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Odczynniki i materiały eksploatacyjne niezbędne do wykonania 7000 oznaczeń / testów metodą histochemiczną (HC) wraz z dzierżawą systemu do barwień histochemicznych w Pracowni Patomorfologii Zakładu Diagnostyki Hematologicznej przez okres 24 miesięcy
Beschreibung: Część 16 - Odczynniki i materiały eksploatacyjne niezbędne do wykonania 7000 oznaczeń / testów metodą histochemiczną (HC) wraz z dzierżawą systemu do barwień histochemicznych w Pracowni Patomorfologii Zakładu Diagnostyki Hematologicznej przez okres 24 miesięcy
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Przeciwciała oraz płyny
Beschreibung: Część 17 - Przeciwciała oraz płyny
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Odczynniki do diagnostyki mikrobiologicznej
Beschreibung: Część 18 - Odczynniki do diagnostyki mikrobiologicznej