2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoormeubilair Oasen
Beschreibung: Op dit moment maakt Oasen gebruik van tijdelijke huisvesting, aangezien het reguliere kantoorpand wordt gerenoveerd. Deze werkzaamheden zijn noodzakelijk om het pand te moderniseren en geschikt te maken voor toekomstig gebruik. Na afronding van de renovatie verhuist Oasen terug naar het vernieuwde kantoor, waarvoor nieuw kantoormeubilair benodigd is. Er is gekozen voor de aanschaf van nieuw kantoormeubilair, omdat het huidige kantoormeubilair verouderd is en niet langer geschikt is voor hergebruik. Voor de levering van kantoormeubilair is momenteel geen overeenkomst van kracht. Om die reden wordt met deze aanbesteding een nieuwe raamovereenkomst gesloten voor kantoormeubilair voor zowel de inrichting van het kantoorgebouw, naleveringen en optioneel voor de productielocaties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel, 39157000 Teile für Möbel, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
Los: LOT-0000