See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Starostwa Powiatowego w Staszowie wraz z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Staszowskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie pracowników oraz członków rodzin pracowników Starostwa Powiatowego w Staszowie wraz z jednostkami organizacyjnymi Powiatu Staszowskiego. 2. Zamawiający nie gwarantuje, że wszyscy zatrudnieni pracownicy oraz członkowie rodzin pracowników Zamawiającego przystąpią do grupowego ubezpieczenia na życie. 3. W ciągu trwania okresu ubezpieczenia mogą wystąpić zmiany w liczbie osób ubezpieczonych. 4. Jeżeli pracownik lub członek rodziny pracownika zrezygnuje z ubezpieczenia, Zamawiający nie jest zobowiązany do opłacania za nich składki ubezpieczeniowej. 5. Szczegółowe warunki zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 323669-2025
Interne Kennung: SWZ NR 15/2025/Z/Staszów
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001