410171-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Instalace FVE panelů na objektech města Žďár nad Sázavou spojená s opravou střechy MěÚ Žďár nad Sázavou
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInstalace FVE panelů na objektech města Žďár nad Sázavou spojená s opravou střechy MěÚ Žďár nad Sázavou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění FVE na pěti (5) stávajících objektech zadavatele (tj. ZŠ Komenského 6, MŠ Vláček na ul. Haškova, Knihovny Matěje Josefa Sychry, Městského úřadu Žďár nad Sázavou, bývalé budovy České pojišťovny) stojících na pozemcích p. č. 1221, p. č. 6047, p. č. 47, p. č. 1135, p. č. 3348, vše zapsáno pro obec Žďár nad Sázavou, k. ú. Město Žďár, na LV č. 1 u Katastrálního úřadu pro Vysočinu, Katastrální pracoviště Žďár nad Sázavou. Součástí předmětu plnění je dodání kompletní dokumentace k FVE včetně revizí a certifikátů dle platných právních předpisů, montáž a instalace všech součástí FVE, připojení k distribuční soustavě a zprovoznění FVE do plné funkčnosti, zaškolení 4 osob odpovědných za provoz elektrických zařízení v časovém rozsahu min. 4 hod., a to po dokončení každé FVE. V rámci realizace této veřejné zakázky také proběhnou související stavební práce spočívající v opravě střechy budovy Městského úřadu Žďár nad Sázavou, Žižkova 227/1, 591 01 Žďár nad Sázavou, a to před samotnou instalací FVE panelů na této budově. Podrobnější informace o předmětu veřejné zakázky jsou obsaženy v přílohách zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten, 45261910 Dachreparatur
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP25V00000045