41020-2026 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Modernizacja systemu zdalnego odczytu wodomierzy wraz z wymianą węzłów pomiarowych na terenie Gminy Opatów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja systemu zdalnego odczytu wodomierzy wraz z wymianą węzłów pomiarowych na terenie Gminy Opatów
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu zdalnego odczytu wodomierzy wraz z wymianą węzłów pomiarowych na terenie Gminy Opatów. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1)demontaż istniejących wodomierzy, 2)dostawę i montaż ok. 1500 kompletów wodomierzy montowanych w konsoli wyposażonych w nakładki do zdalnego odczytu (np. GSM/radiowe) oraz ich uruchomienie, 3)dostawę i uruchomienie stanowiska operatorskiego (oprogramowanie, serwer / koncentrator, konfiguracja systemu i integracja z istniejącą infrastrukturą Zamawiającego), 4)dostawę wodomierzy przeznaczonych do wymiany legalizacyjnej (ok. 300 sztuk), 5)wykonanie wszelkich niezbędnych prac instalacyjnych, rozruchowych, kalibracyjnych, instruktażu/ szkolenia personelu Zamawiającego oraz przekazanie dokumentacji powykonawczej.
Interne KennungIMK.II.271.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu zdalnego odczytu wodomierzy wraz z wymianą węzłów pomiarowych na terenie Gminy Opatów. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) demontaż istniejących wodomierzy, 2) dostawę i montaż ok. 1500 kompletów wodomierzy montowanych w konsoli wyposażonych w nakładki do zdalnego odczytu (np. GSM/radiowe) oraz ich uruchomienie, 3) dostawę i uruchomienie stanowiska operatorskiego (oprogramowanie, serwer / koncentrator, konfiguracja systemu i integracja z istniejącą infrastrukturą Zamawiającego), 4) dostawę wodomierzy przeznaczonych do wymiany legalizacyjnej (ok. 300 sztuk), 5) wykonanie wszelkich niezbędnych prac instalacyjnych, rozruchowych, kalibracyjnych, instruktażu/ szkolenia personelu Zamawiającego oraz przekazanie dokumentacji powykonawczej.