See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą sprzętu na potrzeby anestezjologii i intensywnej terapii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach.
Beschreibung: Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączeniu nr 3
Interne Kennung: ZM30/230/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Przyrządy do anestezjologii
Beschreibung: Załącznik nr 3 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Przyrządy do anestezjologii
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Przyrządy do anestezjologii
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4.Przyrządy do anestezjologii
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Przyrządy do anestezjologii
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Przyrządy do anestezjologii
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Przyrządy do anestezjologii
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8.Przyrządy do anestezjologii
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9.Przyrządy do anestezjologii
Interne Kennung: Część nr 9