2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoPÚ v k.ú. Švihov - část II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování návrhu komplexních pozemkových úprav v k.ú. Švihov - část II. včetně nezbytných zeměměřických činností určených pro obnovu katastrálního operátu (přesnost geometrického a polohového určení bude odpovídat kódu 3 charakteristiky kvality dle § 7 odst. 3 a bodu 13 přílohy vyhlášky č. 357/2013 Sb., vyhlášky o katastru nemovitostí (katastrální vyhláška)), vyhotovení dokumentace pro zavedení výsledků KoPÚ do katastru nemovitostí (dále jen "dílo"). Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv, dále jako podklad pro zápis rozhodnutí o určení hranic pozemků do KN a dále jako neopomenutelný podklad pro územní plánování. Celková výměra KoPÚ činí 637 ha.
Interne Kennung: SP8049/2022-504203
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001