410337-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – Rozwój elektronicznych usług publicznych i systemów informacji przestrzennej w gminie Besko.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój elektronicznych usług publicznych i systemów informacji przestrzennej w gminie Besko.
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Rozbudowę portalu e-usługowego; 2) Rozbudowę i integrację oprogramowania systemów dziedzinowych; 3) Rozbudowę i integrację systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją; 4) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych; 5) Rozbudowę systemu informacji przestrzennej; 6) Przeprowadzenie digitalizacji zasobów informacji sektora publicznego (ISP); 7) Opracowanie API dla zasobów ISP; 8) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu informacji przestrzennej; 9) Dostawa licencji oprogramowania platformy e-usług komunalnych; 10) Rozbudowę i integrację oprogramowania systemów dziedzinowych w ZGK; 11) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu gospodarki komunalnej; 12) Dostawę serwera; 13) Dostawę licencji oprogramowania serwerowego systemu operacyjnego (do zakupowanego serwera); 14) Dostawę macierzy dyskowej; 15) Dostawę licencji oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych; 16) Usługi kopii zapasowej w chmurze obliczeniowej; 17) Dostawę przełączników sieciowych (2 szt.); 18) Dostawę zestawów komputerowych z oprogramowaniem (20 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ
Interne KennungSR.271.7.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72300000 Datendienste, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozwój elektronicznych usług publicznych i systemów informacji przestrzennej w gminie Besko
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 72300000 Datendienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.