410350-2025 - Ergebnis
Tschechien – Personenkraftwagen – Operativní leasing osobních vozidel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operativní leasing osobních vozidel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na operativní leasing 5 (pěti) osobních automobilů, a to pro 2 (dva) automobily nižší třídy a 3 (tři) automobily vyšší třídy, které splňují technické požadavky zadavatele. Smlouva bude uzavřena na dobu určitou, a to 36 měsíců.
Interne Kennung: Operativní leasing osobních vozidel
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zjednodušené podlimitní řízení, kriteriem nejnižší nabízená cena
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost navýšit počet automobilů takto: • osobní automobily nižší třídy: možnost navýšení z 2 ks na max 4 ks • osobní automobily vyšší třídy: možnost navýšení z 3 ks na max 6 ks