410364-2026 - Wettbewerb
Polen – OP-Leuchten – "Zakup i wymiana lamp operacyjnych na Bloku Operacyjnym w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Zakup i wymiana lamp operacyjnych na Bloku Operacyjnym w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zakup i wymiana lamp operacyjnych na Bloku Operacyjnym w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o.”, MSB/PN/35/04/2026, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ i załączniku nr 6 do SWZ, tj. parametry techniczne.
Interne KennungMSB/PN/35/04/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31524110 OP-Leuchten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Zakup i wymiana lamp operacyjnych na Bloku Operacyjnym w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o.
BeschreibungZakup i wymiana lamp operacyjnych na Bloku Operacyjnym w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o.
Interne KennungCzęść nr 1