See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych (ampułki) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji "STOCER" Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych (ampułki) dla Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o. - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: PN 40/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1- ampułki 1
Beschreibung: ampułki 1- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2- ampułki 2
Beschreibung: ampułki 2- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3- ampułki 3
Beschreibung: ampułki 3- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4- ampułki 4
Beschreibung: ampułki 4- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5- ampułki 5
Beschreibung: ampułki 5- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6- ampułki 6
Beschreibung: ampułki 6- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8- ampułki 9
Beschreibung: ampułki 9- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9- insuliny
Beschreibung: insuliny- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10- narkotyki
Beschreibung: narkotyki- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11- psychotropy
Beschreibung: psychotropy- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12- antybiotyki różne A
Beschreibung: antybiotyki różne A- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13- antybiotyki różne B
Beschreibung: antybiotyki różne B- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14- antybiotyki różne C
Beschreibung: antybiotyki różne C- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15- antybiotyki różne D
Beschreibung: antybiotyki różne D- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16- antybiotyki różne E
Beschreibung: antybiotyki różne E- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17- gąbka z garamycyną
Beschreibung: gąbka z garamycyną- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18- albuminy 20%
Beschreibung: albuminy 20%- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19-ibuprofen
Beschreibung: ibuprofen zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20- preparaty i akcesoria do żywienia dojelitowego
Beschreibung: preparaty i akcesoria do żywienia dojelitowego- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21- preparaty i akcesoria do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: preparaty i akcesoria do żywienia pozajelitowego- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22- kontrasty
Beschreibung: kontrasty- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23- wapno sodowane
Beschreibung: wapno sodowane- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24- klej tkankowy
Beschreibung: klej tkankowy- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25- ampułki F
Beschreibung: ampułki F- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26- ampułki G
Beschreibung: ampułki G- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27- ampułki H
Beschreibung: ampułki H- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28- ampułki I
Beschreibung: ampułki I- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29- żywienie dojelitowe 2
Beschreibung: żywienie dojelitowe 2- zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Część 29