41042-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke – Kontejnery s příslušenstvím – projekt reg. č. CZ.06.02.01/00/22_018/0003054
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKontejnery s příslušenstvím – projekt reg. č. CZ.06.02.01/00/22_018/0003054
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 5 ks mobilních kontejnerů a 5 ks elektrocentrál (dále jen „zboží“) včetně dopravy a složení v místě plnění, zprovoznění, odzkoušení funkčnosti a proškolení minimálně dvou (2) zaměstnanců Kupujícího z obsluhy, při předání zboží v místě plnění. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je specifikováno v Příloze č. 1 - Technická specifikace a v Příloze č. 3 - Návrh kupní smlouvy, které jsou přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennungč.j.KRPP-123148/ČJ-2023-0300VZ-IROP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31121100 Stromerzeugungsaggregate mit Selbstzündungsmotoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 zákona a § 222 odst. 10 zákona uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle písm. a) a písm. b).