See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zasuw i zaworów przemysłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-6
Beschreibung: Dostawa zasuw i zaworów przemysłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 291-6
Interne Kennung: 702500477
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42130000 Leitungsventile, Hähne, Rohrarmaturen und ähnliche Vorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702602781
Beschreibung: Umowa z wykonawcą GTM PROCESS VALVES Sp. z o.o. w zakresie części zamówienia nr 9 i 20 poz. 6-10 i 17
Interne Kennung: 702602781
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702602782
Beschreibung: Umowa z wykonawcą DELTAMET Sp. z o.o. w zakresie części zamówienia nr 6
Interne Kennung: 702602782
Los: LOT-0003
Titel: Umowa nr 702602783
Beschreibung: Umowa z wykonawcą Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "ROXY" D. Piszczek, E. Piszczek Sp.j. w zakresie części zamówienia nr 1, 2, 4, 10 i 20 poz. 13-16 i 19-21
Interne Kennung: 702602783
Los: LOT-0004
Titel: Umowa nr 702602784
Beschreibung: Umowa z wykonawcą SUPRA s.c. K.Domagała, D.Krzempek- Szymuś, I.Krzempek w zakresie części zamówienia nr 13 i 17
Interne Kennung: 702602784
Los: LOT-0005
Titel: Umowa nr 702602785
Beschreibung: Umowa z wykonawcą REDNT S.A. w zakresie części zamówienia nr 11, 12, 14-16, 18, 19 i 20 poz. 2, 3
Interne Kennung: 702602785
Los: LOT-0006
Titel: Umowa nr 702602786
Beschreibung: Umowa z wykonawcą Krzysztof Brakowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe "MABRA" Armatura w zakresie części zamówienia nr 5 i 8
Interne Kennung: 702602786
Los: LOT-0007
Titel: Umowa nr 702602787
Beschreibung: Umowa z wykonawcą Zasuwy Warzecha Sp. z o.o. w zakresie części zamówienia nr 3
Interne Kennung: 702602787