2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego „Wejście kapitałowe” w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wdrożenia Funduszu Szczegółowego, ustanowionego w ramach Instrumentu Finansowego „Wejście Kapitałowe”, do którego Zamawiający i Wykonawca oraz ewentualnie inne podmioty (Inwestorzy) wniosą wkład finansowy. Wykonawca wniesienie wkład własny na poziomie min. 1% deklarowanej kapitalizacji (50 000 000,00 zł) tj. 500 000,00 zł.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001