2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering ten behoeve van de TU Delft
Beschreibung: Brandverzekering ten behoeve van de TU Delft Ingaande : 01-03-2026 tot 01-03-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend tot uiterlijk 2035, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ingaande op 01-03-2026 tot 01-03-2028 en voorts voor 12 maanden doorlopend tot uiterlijk 2035, met jaarlijkse premiebetaling. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.