41051-2026 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Usługi transportu medycznego dla szpitali UCK WUM
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi transportu medycznego dla szpitali UCK WUM
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi transportu medycznego dla UCK WUM (CSK, DSK, SKDJ) w podziale na części:  Część nr 1 - Usługi transportu medycznego rozumianego jako przewóz pacjentów, krwi i materiałów do diagnostyki laboratoryjnej.  Część nr 2 - Usługi transportu medycznego rozumianego jako przewóz pacjentów dializowanych do zabiegów i z powrotem.  Część nr 3 – Usługi transportu medycznego Zespołów Transplantacyjnych i narządów do transplantacji.  Część nr 4 – Usługi transportu, dostarczania i odbioru sprzętu medycznego poddawanego sterylizacji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią odpowiednio Załącznik nr 2a do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części 1, Załącznik nr 2b do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części 2, Załącznik nr 2c do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części 3, Załącznik nr 2d do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia dla Części 4.
Vorherige Bekanntmachung140436-2025
Interne KennungDZPUCK.262.009.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0003
Titelczęść 3
BeschreibungUsługi transportu medycznego Zespołów Transplantacyjnych i narządów do transplantacji.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titelczęść 4
BeschreibungUsługi transportu, dostarczania i odbioru sprzętu medycznego poddawanego sterylizacji.
Interne Kennung4