410515-2026 - Ergebnis
Polen – Durchflussmessgeräte – Sukcesywna dostawa fabrycznie nowych wodomierzy i modułów przystosowanych do odczytu radiowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa fabrycznie nowych wodomierzy i modułów przystosowanych do odczytu radiowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych wodomierzy z aktualną plombą legalizacyjną przystosowanych do odczytu radiowego, oraz fabrycznie nowych modułów przystosowanych do radiowego odczytu wodomierzy w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 1A – 1B do SWZ - kalkulacji ceny. Postępowanie jest prowadzone z podziałem na części: Część nr 1 – sukcesywna dostawa wodomierzy przystosowanych do odczytu radiowego Część nr 2 – sukcesywna dostawa modułów radiowych do odczytu stanu wodomierzy i przesyłu danych drogą radiową
Vorherige Bekanntmachung269013-2026
Interne KennungNr sprawy 14/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Więcej informacji w dokumentach zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
BeschreibungCzęść nr 1 – sukcesywna dostawa wodomierzy przystosowanych do odczytu radiowego. O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który spełnia poniżej określone warunki udziału w postępowaniu dotyczące: zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna, że wykonawca posiada wymagane zdolności techniczne lub zawodowe zapewniające należyte wykonanie zamówienia, jeżeli Wykonawca wykaże, że: a) posiada doświadczenie w realizacji dostaw porównywalnych, tj. wykonał należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej: a1) dwie dostawy polegające na dostawie wodomierzy o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł netto, każda – dotyczy części nr 1, a2) dwie dostawy polegające na dostawie modułów/nakładek do odczytu radiowego wodomierzy o wartości nie mniejszej niż 500 000,00 zł netto, każda – dotyczy części nr 2. Uwaga! Zamawiający dopuszcza aby dostawa z lit. a1) była wykonywana w jednym zamówieniu z dostawą z lit. a2 pod warunkiem, że zakresem i wartością będzie obejmowała zakres i wartość prac z lit. a1) i z lit. a2). W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek, o którym mowa w ppkt a) w części, dla której wykonawca składa swoją ofertę musi zostać spełniony co najmniej przez jednego Wykonawcę w całości w tej części, a gdy Wykonawca powołuje się na zdolność innych podmiotów, warunek musi zostać spełniony przez ten podmiot w całości w tej części.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
Titelczęść 2
BeschreibungCzęść nr 2 – sukcesywna dostawa modułów radiowych do odczytu stanu wodomierzy i przesyłu danych drogą radiową O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który spełnia poniżej określone warunki udziału w postępowaniu dotyczące: zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający uzna, że wykonawca posiada wymagane zdolności techniczne lub zawodowe zapewniające należyte wykonanie zamówienia, jeżeli Wykonawca wykaże, że: a) posiada doświadczenie w realizacji dostaw porównywalnych, tj. wykonał należycie w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, co najmniej: a1) dwie dostawy polegające na dostawie wodomierzy o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł netto, każda – dotyczy części nr 1, a2) dwie dostawy polegające na dostawie modułów/nakładek do odczytu radiowego wodomierzy o wartości nie mniejszej niż 500 000,00 zł netto, każda – dotyczy części nr 2. Uwaga! Zamawiający dopuszcza aby dostawa z lit. a1) była wykonywana w jednym zamówieniu z dostawą z lit. a2 pod warunkiem, że zakresem i wartością będzie obejmowała zakres i wartość prac z lit. a1) i z lit. a2). W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek, o którym mowa w ppkt a) w części, dla której wykonawca składa swoją ofertę musi zostać spełniony co najmniej przez jednego Wykonawcę w całości w tej części, a gdy Wykonawca powołuje się na zdolność innych podmiotów, warunek musi zostać spełniony przez ten podmiot w całości w tej części.
Interne Kennungczęść 2
Haupteinstufung (cpv): 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät