See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu kartuskiego w sezonie zimowym 2025/2026, część nr 15 - zamówienie podobne
Beschreibung: Zwalczanie śliskości zimowej przy użyciu środków uszorstniających zapewnionych przez Zamawiającego oraz odśnieżanie nawierzchni chodników ciągnikiem kołowym typu lekkiego z własnym pługiem i posypywarka mieszanki do odśnieżania i posypywania chodników. Szacunkowa ilość 300 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w zaproszeniu do negocjacji skierowanym do wykonawcy.
Interne Kennung: ZDP4.26.02.1.2026.SP
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 300 Stunden