2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bloemen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om één leverancier te contracteren voor de aanschaf van bloemen (losse bloemen, boeketten en bloemstukken), daarbij gebruik makend van een eenduidige Hanzebrede bestelsystematiek via een webshop, waarbij voor de leveringen van de bloemen zoveel mogelijk gebruik wordt gemaakt van lokale en regionale bloemisten. € 582.568
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03121200 Schnittblumen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel in scope 1. Kleine geschenken, zoals (kleine) planten (in pot), vazen, bloemzaden/ bollen. 2. Zijdebloemen.