See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31217272 Onderzoek naar versterkingstechnieken
Beschreibung: Het doel van de opdracht is om te komen tot een aanbod van versterkingstechnieken die op korte tot middellange termijn toegepast kunnen worden als alternatief voor het vervangen van bruggen of viaducten. In fase 1 ligt de focus op het identificeren en prioriteren van de versterkingstechnieken die de meeste potentie hebben om dit doel te behalen. Validatie en opschaling van de geprioriteerde versterkingstechnieken vallen onder fase 2 van het innovatieprogramma. € 263.222,00
Interne Kennung: Onderzoek naar versterkingstechnieken
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1