See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mebli oraz wyposażenia specjalistycznego dla pomieszczeń technicznych, biurowych i socjalnych wraz z montażem i przeszkoleniem personelu
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia Część 1 – Zakup i dostawa mebli biurowych Część 2 – Zakup, dostawa szaf i regałów metalowych Część 3 – Zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego Część 4 – Zakup i montaż mebli kuchennych, kancelaryjnych na wymiar wraz z montażem sprzętu AGD Część 5 – Zakup i dostawa sprzętu AGD Część 6 – Zakup i montaż osłon okiennych Część 7 – Dostawa, montaż i uruchomienie urządzenia RTG do prześwietlania bagażu wraz z przeszkoleniem personelu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe, Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu: Część 1 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 3 do SWZ, Załącznik nr 3a do SWZ oraz Załącznik nr 3b do SWZ Część 2 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 4 do SWZ, Załącznik nr 4a do SWZ oraz Załącznik nr 4b do SWZ Część 3 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 5 do SWZ, Załącznik nr 5a do SWZ oraz Załącznik nr 5b do SWZ Część 4 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 6 do SWZ, Załącznik nr 6a do SWZ oraz Załącznik nr 6b do SWZ Część 5 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 7 do SWZ, Załącznik nr 7a do SWZ Część 6 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 8 do SWZ, Załącznik nr 8a do SWZ Część 7– Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 9 do SWZ, Załącznik nr 9a do SWZ oraz Załącznik nr 9b do SWZ • pozostałe załączniki SWZ
Interne Kennung: Sprawa 46/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Realizacja procedury w trybie przetargu nieograniczonego przekraczającego wartość 143 000 euro, przy zachowaniu podstawowych terminów proceduralnych w postępowaniach "unijnych" jak i 7-8 tygodniowych terminów realizacji dostaw mebli (od podpisania umów) powoduje, że ich zakończenie może nastąpić pod koniec IV kwartału roku 2025. Jednocześnie informuje, że zakup mebli zgodnie z poszczególnymi częściami zamówienia przewidziane jest z dostawą, ustawieniem w dedykowanych pomieszczeniach, a także dla części 4 montażem mebli kuchennych, kancelaryjnych na wymiar wraz z montażem sprzętu AGD. Powyższe powodują realne ryzyko niewykonania terminowo płatności za przedmiotowe zamówienia w roku bieżącym, a tym samym nie wykonania budżetu przewidzianego dla zadania 01841.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zakup i dostawa mebli biurowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe, Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu: Część 1 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 3 do SWZ, Załącznik nr 3a do SWZ oraz Załącznik nr 3b do SWZ
Interne Kennung: 46/2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zakup, dostawa szaf i regałów metalowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: • Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe, Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu: Część 2 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 4 do SWZ, Załącznik nr 4a do SWZ oraz Załącznik nr 4b do SWZ
Interne Kennung: 46/2025 - Część 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP, dla części 2 i 3 niniejszego postępowania do dnia 30.08.2025 r. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż do dnia 30.11.2025 r. Cena jednostkowa asortymentu z zamówienia podstawowego oraz takiego samego asortymentu objętego prawem opcji musi być identyczna. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, iż nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, szczegółowe ilości oraz rodzaj wyposażenia meblowego zostaną określone przez Zamawiającego w zgłoszeniu pisemnym przesłanym do Wykonawcy. Wszystkie wymagania zawarte w opisie przedmiotu zamówienia dotyczą także realizacji zamówienia w ramach prawa opcji.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe, Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu: Część 3 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 5 do SWZ, Załącznik nr 5a do SWZ oraz Załącznik nr 5b do SWZ
Interne Kennung: 46/2025 - Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Zakup i montaż mebli kuchennych, kancelaryjnych na wymiar wraz z montażem sprzętu AGD
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe, Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu: Część 4 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 6 do SWZ, Załącznik nr 6a do SWZ oraz Załącznik nr 6b do SWZ
Interne Kennung: 46/2025 - Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Zakup i dostawa sprzętu AGD
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe, Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu: Część 5 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 7 do SWZ, Załącznik nr 7a do SWZ
Interne Kennung: 46/2025 - Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Zakup i montaż osłon okiennych
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe, Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu: Część 6 – Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 8 do SWZ, Załącznik nr 8a do SWZ
Interne Kennung: 46/2025 - Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Dostawa, montaż i uruchomienie urządzenia RTG do prześwietlania bagażu wraz z przeszkoleniem personelu
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia, Formularze cenowe, Opisy techniczne asortymentu oraz Wymagania techniczne asortymentu: Część 7– Załącznik nr 18 do SWZ, Załącznik nr 9 do SWZ, Załącznik nr 9a do SWZ oraz Załącznik nr 9b do SWZ
Interne Kennung: 46/2025 - Część 7