2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Eduvier - Schoonmaakdiensten Cluster 1
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van onderstaande locaties van Eduvier Onderwijsgroep: Dokter Herman Bekiusschool Aurum College De Rede Sporthal Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung: 404184-2024
Interne Kennung: T69077
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 404184-2024
Interne identificatiecode: T69077
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000