2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheidsbestrijding 2026 ev. gemeente Nuenen
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit het beschikbaar stellen en beschikbaar houden van chauffeurs en voertuigen voor de uitvoering van het gemeentelijke strooiprogramma van de gemeente Nuenen. De gemeente Nuenen houdt een winterseizoen aan dat loopt van 1 november tot 1 april, per winterseizoen worden gemiddeld 25 Preventieve acties en 12 uur aan Curatieve acties uitgevoerd. Deze hoeveelheden zijn vermeld om een indicatie te geven van de omvang van de Opdracht. De werkelijke omvang is afhankelijk van de weersomstandigheden, welke sterk kunnen variëren per winterseizoen. Aan de hierboven genoemde hoeveelheden kan de Opdrachtnemer dan ook geen rechten ontlenen. De aanbestedende dienst heeft er voor gekozen om de opdracht te verdelen in percelen. De opdracht is verdeeld in vijf strooiroutes (percelen). Inschrijvers zijn niet verplicht op alle vijf routes in te schrijven. Het is toegestaan in te schrijven op één, meerdere of alle routes. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 4 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 oktober 2026.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0000