410624-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia jest „Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla SP WZOZ MSWiA w Bydgoszczy” szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 85 niepodzielnych pakietów, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdym z pakietów winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ, jak i wymagania zawarte w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1- Wyroby medyczne do higieny
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Wyroby medyczne do higieny, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - 06/2025
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2- Zestaw do pielęgnacji toalety jamy ustnej
Beschreibung: Pakiet nr 2- Zestaw do pielęgnacji toalety jamy ustnej, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - 06/2025
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - materiały 1x użytku: wieszaczki do worków, pojemniki na odpady igłowe i histopatologiczne, maszynki do golenia i in.
Beschreibung: Pakiet nr 3 - materiały 1x użytku: wieszaczki do worków, pojemniki na odpady igłowe i histopatologiczne, maszynki do golenia i in., szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33712000 Kondome, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - mata dekontaminacyjna
Beschreibung: Pakiet nr 4 - mata dekontaminacyjna, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - akcesoria do ciśnieniomierzy
Beschreibung: Pakiet nr 5 - akcesoria do ciśnieniomierzy, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 38423000 Druckmessgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - części endoskopowe, histeroskopowe i in. do urządzeń firmy Wolf
Beschreibung: Pakiet nr 6 - części endoskopowe, histeroskopowe i in. do urządzeń firmy Wolf, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - papier do EKG, żele EKG, USG, elektrody EKG
Beschreibung: Pakiet nr 7 - papier do EKG, żele EKG, USG, elektrody EKG, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - zapasowe elektrody prostokątne do urządzenia Elle TENS
Beschreibung: Pakiet nr 8 - zapasowe elektrody prostokątne do urządzenia Elle TENS, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 31711140 Elektroden
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - zestawy do kaniulacji dużych naczyń trzykanałowy - metodą Selidingera
Beschreibung: Pakiet nr 9 - zestawy do kaniulacji dużych naczyń trzykanałowy - metodą Selidingera, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - cewniki
Beschreibung: Pakiet nr 10 - cewniki, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - worki na mocz
Beschreibung: Pakiet nr 11 - worki na mocz, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - cewniki, dreny, łącznik do drenów
Beschreibung: Pakiet nr 12 - cewniki, dreny, łącznik do drenów, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - 06/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - czepki, maski, osłona na przewody
Beschreibung: Pakiet nr 13 - czepki, maski, osłona na przewody, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - zestaw akcesoriów zużywalnych do sprzętu zabiegowego firmy Olympus
Beschreibung: Pakiet nr 14 - zestaw akcesoriów zużywalnych do sprzętu zabiegowego firmy Olympus, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - 06/2025
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - fartuchy chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 15 - fartuchy chirurgiczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - cewnik typu Dufoura
Beschreibung: Pakiet nr 16 - cewnik typu Dufoura, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - 06/2025
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - automatyczne igły do biopsji tkanek miękkich
Beschreibung: Pakiet nr 17 - automatyczne igły do biopsji tkanek miękkich, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - igła - motylek
Beschreibung: Pakiet nr 18 - igła - motylek, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - filtry do respiratora Trilogy Evo O2
Beschreibung: Pakiet nr 19 - filtry do respiratora Trilogy Evo O2, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - igły do znieczuleń podpajęczynówkowych
Beschreibung: Pakiet nr 20 - igły do znieczuleń podpajęczynówkowych, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 20 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych, igły pencil-point, igły do nakłuć lędźwiowych
Beschreibung: Pakiet nr 21 - zestaw do znieczuleń zewnątrzoponowych, igły pencil-point, igły do nakłuć lędźwiowych, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 21 - 06/2025
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - materiały 1x użytku: pojemnik, ostrza wymienne brzuszne, zaciskacz do pępowiny
Beschreibung: Pakiet nr 22 - materiały 1x użytku: pojemnik, ostrza wymienne brzuszne, zaciskacz do pępowiny, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 22 - 06/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen, 33141411 Skalpelle und Klingen
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - kaniule
Beschreibung: Pakiet nr 23 - kaniule, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 23 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - system do kontrolowanej zbiórki stolca
Beschreibung: Pakiet nr 24 - system do kontrolowanej zbiórki stolca, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 24 - 06/2025
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - materiały 1x użytku: igły, strzykawki, przyrządy, przedłużacze
Beschreibung: Pakiet nr 25 - materiały 1x użytku: igły, strzykawki, przyrządy, przedłużacze, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 25 - 06/2025
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - lusterka laryngologiczne, pęseta anatomiczna
Beschreibung: Pakiet nr 26 - lusterka laryngologiczne, pęseta anatomiczna, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 26 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33131141 Zahnmedizinische Spiegel
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - łopatki drewniane, stazy, nakłuwacze
Beschreibung: Pakiet nr 27 - łopatki drewniane, stazy, nakłuwacze, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 27 - 06/2025
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - narzędzie do preparowania ultradźwiękowego
Beschreibung: Pakiet nr 28 - narzędzie do preparowania ultradźwiękowego, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 28 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - jednorazowy ustnik do spirometru
Beschreibung: Pakiet nr 29 - jednorazowy ustnik do spirometru, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 29 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 37322300 Mundstücke
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - okularki, pokrowce do fototerapii
Beschreibung: Pakiet nr 30 - okularki, pokrowce do fototerapii, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 30 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39512300 Matratzenschoner
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - akcesoria do nefroskopii
Beschreibung: Pakiet nr 31 - akcesoria do nefroskopii, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 31 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33934000 Nekropsietische oder -zubehör
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - podkłady chłonne, ręczniki, kocyk do okrycia pacjenta
Beschreibung: Pakiet nr 32 - podkłady chłonne, ręczniki, kocyk do okrycia pacjenta, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 32 - 06/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - próżnociąg położniczy
Beschreibung: Pakiet nr 33 - próżnociąg położniczy, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 33 - 06/2025
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - prześcieradła w rolce
Beschreibung: Pakiet nr 34 - prześcieradła w rolce, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 34 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 39512100 Laken
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - materiały 1x użytku: maseczki 1x, przedłużacz do tlenu
Beschreibung: Pakiet nr 35 - materiały 1x użytku: maseczki 1x, przedłużacz do tlenu, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 35 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - rękawiczki diagnostyczne
Beschreibung: Pakiet nr 36 - rękawiczki diagnostyczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 36 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - rękawiczki diagnostyczne i chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 37 - rękawiczki diagnostyczne i chirurgiczne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 37 - 06/2025
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - serwety, pościel z włókniny
Beschreibung: Pakiet nr 38 - serwety, pościel z włókniny, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 38 - 06/2025
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - siatki do przepukliny
Beschreibung: Pakiet nr 39 - siatki do przepukliny, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 39 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - sondy żołądkowe
Beschreibung: Pakiet nr 40 - sondy żołądkowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 40 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141641 Sonden
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - ubrania do badań i ubranie operacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 41 - ubrania do badań i ubranie operacyjne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 41 - 06/2025
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - strzykawki do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Pakiet nr 42 - strzykawki do żywienia dojelitowego, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 42 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - trokary, akcesoria laparoskopowe
Beschreibung: Pakiet nr 43 - trokary, akcesoria laparoskopowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 43 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141122 Chirurgische Nahtklammern
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - korek luer lock z końcówką męską-żeńską typu COMBI
Beschreibung: Pakiet nr 44 - korek luer lock z końcówką męską-żeńską typu COMBI, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 44 - 06/2025
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - akcesoria do ssaków firmy Medela
Beschreibung: Pakiet nr 45 - akcesoria do ssaków firmy Medela, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 45 - 06/2025
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 - akcesoria do ssaków Serres, torba na wymioty
Beschreibung: Pakiet nr 46 - akcesoria do ssaków Serres, torba na wymioty, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 46 - 06/2025
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - zamknięty system dostępu naczyniowego
Beschreibung: Pakiet nr 47 - zamknięty system dostępu naczyniowego, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 47 - 06/2025
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - zestawy do nefrostomii, cewniki moczowodowe
Beschreibung: Pakiet nr 48 - zestawy do nefrostomii, cewniki moczowodowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 48 - 06/2025
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 - zestawy do szynowania, rozszerzadła, igła Chiba
Beschreibung: Pakiet nr 49 - zestawy do szynowania, rozszerzadła, igła Chiba, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 49 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141230 Dilatatoren
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 - zestawy opatrunkowe, nożyczki jednorazowe
Beschreibung: Pakiet nr 50 - zestawy opatrunkowe, nożyczki jednorazowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 50 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 - woreczek do pobierania moczu u noworodka
Beschreibung: Pakiet nr 51 - woreczek do pobierania moczu u noworodka, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 51 - 06/2025
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 - Resuscytator typu Ambu dla dorosłych, maseczki do resuscytatora
Beschreibung: Pakiet nr 52 - Resuscytator typu Ambu dla dorosłych, maseczki do resuscytatora, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 52 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33171210 Reanimationsmasken
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53 - Resuscytator jednorazowy typu Ambu dla dorosłych
Beschreibung: Pakiet nr 53 - Resuscytator jednorazowy typu Ambu dla dorosłych, maseczki do resuscytatora, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 53 - 06/2025
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 - maski krtaniowe
Beschreibung: Pakiet nr 54 - maski krtaniowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 54 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55 - woda do nawilżania tlenu
Beschreibung: Pakiet nr 55 - woda do nawilżania tlenu, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 55 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56 - obwód oddechowy do respiratora Puritan Bennett 560
Beschreibung: Pakiet nr 56 - obwód oddechowy do respiratora Puritan Bennett 560, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 56 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57 - obwody oddechowe do aparatu do znieczuleń oraz respiratorów Bennet 840, Savina
Beschreibung: Pakiet nr 57 - obwody oddechowe do aparatu do znieczuleń oraz respiratorów Bennet 840, Savina, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 57 - 06/2025
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58 - akcesoria do laparoskopii
Beschreibung: Pakiet nr 58 - akcesoria do laparoskopii, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 58 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59 - akcesoria elektrochirurgiczne do sprzętu firmy EMED
Beschreibung: Pakiet nr 59 - akcesoria elektrochirurgiczne do sprzętu firmy EMED, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 59 - 06/2025
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60 - akcesoria laparoskopowe do sprzętu firmy Stryker
Beschreibung: Pakiet nr 60 - akcesoria laparoskopowe do sprzętu firmy Stryker, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 60 - 06/2025
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61 - kleszczyki biopsyjne
Beschreibung: Pakiet nr 61 - kleszczyki biopsyjne, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 61 - 06/2025
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62 - wyroby do endoskopii, endochirurgii
Beschreibung: Pakiet nr 62 - wyroby do endoskopii, endochirurgii, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 62 - 06/2025
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63 - zamknięty system do odsysania z rurki intubacyjnej i tracheostomijnej
Beschreibung: Pakiet nr 63 - zamknięty system do odsysania z rurki intubacyjnej i tracheostomijnej, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 63 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64 - filtry oddechowe, bakteryjno-wirusowe, do rurek tracheostomijnych
Beschreibung: Pakiet nr 64 - filtry oddechowe, bakteryjno-wirusowe, do rurek tracheostomijnych, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 64 - 06/2025
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65 - łącznik karbowany, obrotowy
Beschreibung: Pakiet nr 65 - łącznik karbowany, obrotowy, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 65 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66 - łyżki do laryngoskopu typ McIntosh
Beschreibung: Pakiet nr 66 - łyżki do laryngoskopu typ McIntosh, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 66 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67 - prowadnica intubacyjna, zestaw do punkcji opłucnej, zestaw do przezskórnej tracheotomii
Beschreibung: Pakiet nr 67 - prowadnica intubacyjna, zestaw do punkcji opłucnej, zestaw do przezskórnej tracheotomii, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 67 - 06/2025
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68 - przetworniki do pomiaru ciśnienia metodą inwazyjną
Beschreibung: Pakiet nr 68 - przetworniki do pomiaru ciśnienia metodą inwazyjną, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 68 - 06/2025
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69 - rurki Guedel, tracheostomijne, intubacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 69 - rurki Guedel, tracheostomijne, intubacyjną, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 69 - 06/2025
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70 - zestaw do resuscytacji noworodków
Beschreibung: Pakiet nr 70 - zestaw do resuscytacji noworodków, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 70 - 06/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71 - zestaw do nebulizacji dla dorosłych
Beschreibung: Pakiet nr 71 - zestaw do nebulizacji dla dorosłych, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 71 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72 - przyrządy do przetoczeń płynów, krwi
Beschreibung: Pakiet nr 72 - przyrządy do przetoczeń płynów, krwi, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 72 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73 - rękawy, torebki do sterylizacji
Beschreibung: Pakiet nr 73 - rękawy, torebki do sterylizacji, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 73 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33191100 Sterilisationsapparate
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74 - cytologia: szczoteczki, szkiełka, preparat utwardzający wymaz
Beschreibung: Pakiet nr 74 - cytologia: szczoteczki, szkiełka, preparat utwardzający wymaz, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 74 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75 - wkłady do maceratora
Beschreibung: Pakiet nr 75 - wkłady do maceratora, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 75 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76 - akcesoria do laktatorów
Beschreibung: Pakiet nr 76 - akcesoria do laktatorów, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 76 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 77 - zestaw do infuzji, do pomp Fresenius
Beschreibung: Pakiet nr 77 - zestaw do infuzji, do pomp Fresenius, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 77 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 78 - port standardowy, zestaw z cewnikiem do długotrwałego dostępu naczyniowego do hemodializy
Beschreibung: Pakiet nr 78 - port standardowy, zestaw z cewnikiem do długotrwałego dostępu naczyniowego do hemodializy, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 78 - 06/2025
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 79 - wyroby do kapnografii i kalorymetrii
Beschreibung: Pakiet nr 79 - wyroby do kapnografii i kalorymetrii, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 79 - 06/2025
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 80 - ostrza chirurgiczne do strzygarki
Beschreibung: Pakiet nr 80 - ostrza chirurgiczne do strzygarki, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 80 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33721000 Rasiermesser
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 81 - jednorazowe pętle i klipsownice endoskopowe
Beschreibung: Pakiet nr 81 - jednorazowe pętle i klipsownice endoskopowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 81 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 82 - cewnik do nakłucia worka płodowego
Beschreibung: Pakiet nr 82 - cewnik do nakłucia worka płodowego, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 82 - 06/2025
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 83 - zużywalne akcesoria do resektoskopu Gubbini oraz marceratora TCM3000BL
Beschreibung: Pakiet nr 83 - zużywalne akcesoria do resektoskopu Gubbini oraz marceratora TCM3000BL, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 83 - 06/2025
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 84 - śruby kaniulowe
Beschreibung: Pakiet nr 84 - śruby kaniulowe, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 84 - 06/2025
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 85 - pętla do histerektomii SupraLoop
Beschreibung: Pakiet nr 85 - pętla do histerektomii SupraLoop, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 85 - 06/2025