2. Verfahren
Verfahren
Titel: Data Storage Platform
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een Overeenkomst voor het leveren, Implementeren, Beheren en Onderhouden van een Data Storage Platform, inclusief uitwijk ((op twee geografisch gescheiden locaties worden identieke omgevingen ingericht),en de levering van Diensten en Additionele dienstverlening. De Overeenkomst wordt aangegaan voor de periode van 5 jaar, met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen voor de duur van maximaal 5 (2 + 2 + 1) jaar. De DSP Oplossing dient uiterlijk 7 juli 2025 volledig operationeel te zijn. Zie paragraaf 2.5 van het Beschrijvend document voor de reikwijdte en omvang. Zie paragraaf 2.5 van het Beschrijvend document.
Interne Kennung: IUC23-047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het afsluiten van een Overeenkomst voor het leveren, Implementeren, Beheren en Onderhouden van een Data Storage Platform, inclusief uitwijk ((op twee geografisch gescheiden locaties worden identieke omgevingen ingericht),en de levering van Diensten en Additionele dienstverlening. Zie paragraaf 2.5 van het Beschrijvend document.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie: Uitbreiding DSP Oplossing ten behoeve van SED, zie paragraaf 2.5.3 van het Beschrijvend document.