410671-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – „Rozwój opieki kardiologicznej w Miejskim Centrum Medycznym im. dr. Karola Jonschera w Łodzi” współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozwój opieki kardiologicznej w Miejskim Centrum Medycznym im. dr. Karola Jonschera w Łodzi” współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu w podziale na 3 pakiety w ramach realizacji „Rozwój opieki kardiologicznej w Miejskim Centrum Medycznym im. dr. Karola Jonschera w Łodzi” współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne pakiety w ramach postępowania. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na poszczególne pozycje w ramach jednego pakietu. Zamawiający wymaga, aby niniejsze zamówienie było realizowane zgodnie z wymogami zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska (Wykonawca zobowiązany jest do złożenia certyfikatu potwierdzającego, że producent oferowanego wyrobu posiada wdrożony system zarządzania środowiskowego zgodny z normą PN-EN ISO 14001 lub dokumentu równoważnego potwierdzającego spełnienie wymagań). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10 do SWZ. Zamawiający wymaga w zakresie przedmiotu zamówienia: dostawy, montażu, instalacji, uruchomienia oraz szkolenia personelu.
Vorherige Bekanntmachung: 310665-2026
Interne Kennung: 19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ww. zadanie jest objęte dotacją pochodzącą z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) realizowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności komponent D „Rozwój opieki kardiologicznej w Miejskim Centrum Medycznym im. dr. Karola Jonschera w Łodzi” współfinansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Inwestycji D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”. Zgodnie z warunkami otrzymania dotacji Zamawiający zobowiązany jest do rozliczenia wydatków poniesionych z tytułu realizacji przedmiotowego zamówienia do dnia 30.06.2026 r. Zatem, pilna potrzeba udzielenia zamówienia oraz związane z tym skrócenie terminu składania ofert w wszczętym postępowaniu wynika z konieczności zagwarantowania zrealizowania zamówień objętych dotacją i ich prawidłowego rozliczenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet -1
Beschreibung: Zakres 1 Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet -2
Beschreibung: Zakres 2 Rejestratory EKG wraz ze stacją roboczą do opisywania
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet -3
Beschreibung: Zakres 3 Kardiomonitory wraz z modułami transportowymi i stacją centralnego nadzoru
Interne Kennung: Pakiet 3