2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Broumov
Beschreibung: Město Broumov jakožto zadavatel plánuje v rámci tohoto zadávacího řízení vybrat odborného správce a provozovatele soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Broumov ve smyslu ust. § 2 odst. 2 písm. c) bod 14. zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), ve znění pozdějších předpisů. Podrobnou specifikaci předmětu koncese a technických parametrů obsahuje především návrh pachtovní smlouvy (příloha č. 6 zadávací dokumentace) a její příloha č. 1 - specifikace předmětu pachtu.
Interne Kennung: Provozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Broumov
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65000000 Versorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem koncese je zejména zajištění provozování soustavy zásobování tepelnou energií ve městě Broumov. Podrobnou specifikaci předmětu koncese a technických parametrů obsahuje především návrh pachtovní smlouvy (příloha č. 6 zadávací dokumentace) a její příloha č. 1 - specifikace předmětu pachtu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 1 zákona o zadávání veřejných zakázek vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku (koncesi), konkrétně tedy právo jednostranně rozhodnout o neprovedení, odložení nebo změně rozsahu investic ve vztahu ke kotelně Střelnice (nacházející se na adrese Střelnická 227, 550 01 Broumov), uvedené v příloze P4 návrhu pachtovní smlouvy – technické zhodnocení (dostupné na profilu zadavatele). Zadavatel je oprávněn nejpozději do 36 měsíců ode dne nabytí účinnosti pachtovní smlouvy písemně oznámit pachtýři, že technické zhodnocení kotelny Střelnice: - nebude realizováno vůbec, nebo - bude realizováno v pozdějším termínu, než je uvedeno v příloze P4 návrhu pachtovní smlouvy – technické zhodnocení, nebo - nebude realizováno v rozsahu předpokládaném v příloze P4 návrhu pachtovní smlouvy – technické zhodnocení. Uplatnění vyhrazeného práva změnit závazek ze smlouvy na veřejnou zakázku nepředstavuje podstatnou změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. V souvislosti s uplatněním vyhrazené změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku nevznikají pachtýři vůči zadavateli žádné nároky. Předpokládaná hodnota vyhrazené změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku (koncesi) činí 2.150.000 Kč bez DPH.