See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „41/25 – Dostawa implantów ortopedycznych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101, implantów ortopedycznych, wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, w tym poprzez złożenie do depozytu Zamawiającego dla Części 1-2, 6-8, 10-14, 16, 24-25, 27-28, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących dla Części 1-2, 6-8, 10-14, 16, 24-25, 27-28 – Załącznik Nr 4a do swz, dla Części 3-5, 9, 15, 17-23, 26 – Załącznik Nr 4b do swz.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 20 - Gwóźdź do stabilizacji złamań kości piętowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101, implantów ortopedycznych, wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, w tym poprzez złożenie do depozytu Zamawiającego dla Części 1-2, 6-8, 10-14, 16, 24-25, 27-28, spełniających parametry jakościowe określone w Załączniku Nr 2 do swz, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących dla Części 1-2, 6-8, 10-14, 16, 24-25, 27-28 – Załącznik Nr 4a do swz, dla Części 3-5, 9, 15, 17-23, 26 – Załącznik Nr 4b do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 21 - Osteokonduktywny, steostymulacyjny materiał przeznaczony do stosowania przy wypełnianiu i rekonstrukcji ubytków kostnych
Los: LOT-0003
Titel: Część 22 - Endoproteza stawu CMC kciuka
Los: LOT-0004
Titel: Część 23 - Endoproteza stawu MtP palucha
Los: LOT-0005
Titel: Część 24 - Implanty tytanowe do zespoleń kości w chirurgii łokcia, nadgarstka, ręki i stopy