See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Narzędzia do endoskopii - 4 pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna „Narzędzia do endoskopii 4 pakiety : 1. Jednorazowe igły do biopsji , szczypce i balon 2.Szczoteczki cytologiczne, zawór, szczypce, chwytak 3. Sondy do kriochirurgii 4.Zawory biopsyjne
Interne Kennung: 27/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Jednorazowe igły do biopsji , szczypce i balon
Beschreibung: Jednorazowe igły do biopsji , szczypce i balon
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. szczoteczki cytologiczne, szczypce, chwytak
Beschreibung: . szczoteczki cytologiczne, szczypce, chwytak
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 Sondy do kriochirurgii
Beschreibung: .Sondy do kriochirurgii
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 Zawory biopsyjne
Beschreibung: Zawory biopsyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 4