2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka in vitro diagnostických prostředků/reagencií pro zajištění realizace biochemických a imunoanalytických vyšetření prováděných ve Fakultní nemocnici Ostrava, spojená s výpůjčkou plně automatického systému
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky in vitro diagnostických prostředků – reagencií, kalibrátorů, kontrol, včetně systémových roztoků a spotřebního materiálu (zkumavky, reagenční kepy, odpadové nádobky a obaly na pevný odpad a jiné…) potřebných k provedení analýzy a zajištění provozu analytického systému (dále jen zboží) , spojené s bezplatnou výpůjčkou plně automatického systému - linky (dále jen analytický systém) vč. její instalace a uvedení do provozu. Jako součást analytického systému dodavatel rovněž zapůjčí a nainstaluje zařízení pro přípravu vody, splňující kvalitativní parametry požadované výrobcem analytického systému a s požadovaným minimálním výkonem 150 l/hod a vodivostí nižší nebo rovné 0,1 µS/cm. Dodavatel bude zajišťovat jeho servis zdarma po dobu platnosti smlouvy.
Interne Kennung: OŘN-38/19
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung, 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Vyhrazená změna závazku ve smyslu § 222 odst. 2 ZZVZ - inovace diagnostické soupravy Atellica IM PBNP na Atellica IM PBNP II, přičemž jednotková cena se nemění. 2. Změny, které představují změnu ceny původně poptávaného plnění, v důsledku náhrady reagencií (objemu balení), jejichž výroba byla ukončena a jsou nahrazeny novou s univerzálnějším použitím, tyto změny je potřeba klasifikovat jako povolené změny závazků dle § 222 odst. 6 ZZVZ, tj. změna v důsledku okolností, které zadavatel nemohl předvídat a která nemění celkovou povahu VZ.