2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Autobusowy publiczny transport zbiorowy na liniach komunikacyjnych w Gminie Sieradz, dla których organizatorem jest Gmina Sieradz.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)