41074-2025 - Ergebnis
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – DZ.3321.269.2024 Konserwacja i naprawa sprzętu technicznego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZ.3321.269.2024 Konserwacja i naprawa sprzętu technicznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Konserwacja i naprawa sprzętu technicznego Zad.1Przeglądy okresowe sprężarek powietrza, zespołu uzdatniania powietrza, separatów cyklonowych, separatora wody i kondensatu sterownika Zad.2 Przeglądy okresowe i naprawy stacji dezynfekcji ścieków OKSYD-DS. Zad.3 Przeglądy okresowe i naprawy maceratorów do naczyń celulozowych Zad.4 Przeglądy okresowe i naprawy pomp próżniowych zamontowanych w ŚCCZ Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 4. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 4 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung675241-2024
Interne KennungDZ.3321.269.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPublikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelZad.1Przeglądy okresowe sprężarek powietrza, zespołu uzdatniania powietrza, separatów cyklonowych, separatora wody i kondensatu sterownika
Beschreibung3.3. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowach. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. 20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: KRYTERIUM CENA waga: 90 % KRYTERIUM STAWKA ROBOCZOGODZINY ZA NAPRAWĘ APARATURY waga: 10 %
Interne KennungDZ.3321.269.2024 zad. 1
LosLOT-0002
TitelZad.2 Przeglądy okresowe i naprawy stacji dezynfekcji ścieków OKSYD-DS.
Interne KennungDZ.3321.269.2024 zad. 2
LosLOT-0003
TitelZad.3 Przeglądy okresowe i naprawy maceratorów do naczyń celulozowych
Interne KennungDZ.3321.269.2024 zad. 3
LosLOT-0004
TitelZad.4 Przeglądy okresowe i naprawy pomp próżniowych zamontowanych w ŚCCZ
Interne KennungDZ.3321.269.2024 zad.4