2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli do Oddziału i Inspektoratów oraz utylizacja dotychczas użytkowanych mebli w stosunku 1:1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część I - dostawa: stolików, szaf, nadstawek, biurek, kontenerów wraz z utylizacją; Część II - dostawa foteli Część III - dostawa kozetek Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Umowy
Interne Kennung: 350000.271.017.2026-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 39111100 Drehsitze, 39121100 Schreibtische, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - dostawa: stolików, szaf, nadstawek, biurek, kontenerów wraz z utylizacją
Beschreibung: W ramach Części I Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy mebli biurowych wg Załącznika nr 1 do Umowy
Interne Kennung: Część I - dostawa: stolików, szaf, nadstawek, biurek, kontenerów wraz z utylizacją
Menge: 332 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część II - dostawa foteli
Beschreibung: W ramach Części II -dostawa foteli wg Załącznika nr 1 do Umowy
Interne Kennung: Część II - dostawa foteli
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111100 Drehsitze
Menge: 59 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część III - dostawa kozetek:
Beschreibung: W ramach Części III - dostawa kozetek: wg Załącznika nr 1 do Umowy
Interne Kennung: Część III - dostawa kozetek:
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Menge: 7 Stück