2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch budek akustycznych do placówki oświatowej w ramach projektu RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie i montaż wyposażenia dydaktycznego w postaci dwóch budek akustycznych do jednej placówki oświatowej na terenie Miasta Poznania w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42992200 Schalltoter Raum
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen, 44112600 Schallisolierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa dwóch budek akustycznych do placówki oświatowej w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu”.
Interne Kennung: ZPb-II.271.93.2025.KS