See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii nowotworów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych i chemioterapii nowotworów. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”).
Interne Kennung: ZP.220.93.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33622200 Antihypertonika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Leki stosowane w chemioterapii nowotworów C.16
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ), formularz ten winien bezwzględnie być złożony wraz z formularzem oferty (zał. 1 do SWZ, zwany dalej również jako „FO”).
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Leki stosowane w chemioterapii nowotworów C.24
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Leki stosowane w chemioterapii nowotworów C.0.01/C.26
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Leki przeciwwymiotne stosowane wspomagająco w chemioterapii nowotworów C.26
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Leki przeciwwymiotne stosowane wspomagająco w chemioterapii nowotworów C.0.09.
Interne Kennung: zadanie 5
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Leki stosowane w chemioterapii
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Leki stosowane w chemioterapii
Interne Kennung: zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Leki stosowane w chemioterapii C.57.2.
Interne Kennung: zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Leki stosowane w chemioterapii <1>C.21.a.; <2>C.21.b
Interne Kennung: zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Program lekowy leczenia chorych na raka endometrium B.148
Interne Kennung: zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Leki stosowane w programie lekowym leczenia zaawansowanego raka jelita grubego B.4
Interne Kennung: zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Leki stosowane w programie lekowym leczenia tętniczego nadciśnienia płucnego (TNP) B.31
Interne Kennung: zadanie 12
Haupteinstufung (cpv): 33622200 Antihypertonika