2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej - w ramach działań związanych z obsługą strefy płatnego parkowania wraz z wyposażeniem dodatkowym tj. oklejeniem oznaczeń funkcyjnych pojazdu, wyposażeniem w środki łączności oraz sygnalizację świetlną i dźwiękową. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) dostarczenie na adres wskazany przez Zamawiającego fabrycznie nowego samochodu o napędzie elektrycznym 2) wykonanie i zamontowanie w dostarczonym pojeździe wyposażenia dodatkowego (oklejenie funkcyjne, środki komunikacji, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa). 3. Samochód musi być fabrycznie nowy z datą produkcji nie wcześniej niż z 2025 roku. Dalej - zgodnie z SWZ.
Interne Kennung: Or.271.22.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego o napędzie elektrycznym dla wsparcia Straży Miejskiej - w ramach działań związanych z obsługą strefy płatnego parkowania wraz z wyposażeniem dodatkowym tj. oklejeniem oznaczeń funkcyjnych pojazdu, wyposażeniem w środki łączności oraz sygnalizację świetlną i dźwiękową. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) dostarczenie na adres wskazany przez Zamawiającego fabrycznie nowego samochodu o napędzie elektrycznym 2) wykonanie i zamontowanie w dostarczonym pojeździe wyposażenia dodatkowego (oklejenie funkcyjne, środki komunikacji, sygnalizacja świetlna i dźwiękowa). 3. Samochód musi być fabrycznie nowy z datą produkcji nie wcześniej niż z 2025 roku Dalej - zgodnie z SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34100000 Kraftfahrzeuge