2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en levering van twee vrachtwagens
Beschreibung: De gemeente Huizen is voornemens de huidige twee vrachtwagens te vervangen door twee nieuwe of jong gebruikte vrachtwagens (met een maximale km stand van 5.000) die allebei over dezelfde specificaties beschikken inclusief een Z-kraan en een kettingsysteem. Deze opdracht betreft de aanschaf van twee vrachtwagens inclusief een Z-kraan en een kettingsysteem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Huizen is voornemens de huidige twee vrachtwagens te vervangen door twee nieuwe of jong gebruikte vrachtwagens (met een maximale km stand van 5.000) die allebei over dezelfde specificaties beschikken inclusief een Z-kraan en een kettingsysteem.
Interne Kennung: 1