2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie systemów zasilania gwarantowanego (UPS) klasy enterprise, przeznaczonych do pracy w środowisku serwerowym, wraz z modułami bateryjnymi oraz akcesoriami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą, instalacją, konfiguracją oraz uruchomieniem systemów zasilania gwarantowanego (UPS) klasy enterprise, przeznaczonych do pracy w środowisku serwerowym, wraz z modułami bateryjnymi oraz akcesoriami. Zamawiający wymaga w ramach zamówienia zapewnienia dostępu do wspólnej platformy technologicznej producenta oferowanych urządzeń zapewniającej kompatybilność i możliwość centralnego zarządzania dostarczonymi urządzeniami. Zakres zamówienia: dostawa UPS, dostawa modułów bateryjnych, dostawa listew PDU, montaż w rack 19", konfiguracja i integracja, uruchomienie i testy, dokumentacja powykonawcza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych, pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji producenta na rynek Unii Europejskiej, być dopuszczony do obrotu i stosowania w krajach Unii Europejskiej oraz zgodny z wymaganiami Zamawiającego określonymi w załączniku nr 1 do SWZ oraz obowiązującymi przepisami i normami. Gwarancja: min. 24-miesięczna gwarancja producenta z możliwością rozszerzenia do 5 lat wraz z dostępem do wsparcia technicznego producenta. Miejsce realizacji umowy: Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów, ul. J. Giedroycia 23, 31-981 Kraków.
Interne Kennung: OZP-271-PN-13/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31214100 Schalter, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001