See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy implantów ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy implantów ortopedycznych – stworzenie depozytu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdego wyrobu określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 197668-2026
Interne Kennung: SPZZOZ.XII.381.6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Płyty do osteotomii, śruby i inne wyroby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Różne implanty ortopedyczne i wyroby ortopedyczne do zabiegów endoprotezoplastyk stawów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Różne implanty ortopedyczne i wyroby ortopedyczne do zabiegów endoprotezoplastyk stawów.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Membrana dwuwarstwowa, płyty do osteotomii, śruby. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - wymagane minimalne parametry dla każdej pozycji Pakietu określa Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularz specyfikacji asortymentowo – cenowej
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Interne Kennung: Pakiet Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Interne Kennung: Pakiet Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Interne Kennung: Pakiet Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Interne Kennung: Pakiet Nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Interne Kennung: Pakiet Nr 11