See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Pediatrycznym.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych Oddziale Pediatrycznym. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.06.2026 r. do 31.05.2028 r. wynosi 7200 godzin. Szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 10560 godzin.
Interne Kennung: DSO.113.22.2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001