410820-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie. 2. Opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zamówienia zawierają: 1) OPZ, stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ, 2) PPU, stanowiące Załącznik nr 10 do SWZ. 3. Zamówienie zostanie dofinansowane ze środków : dotacji miast Reda oraz Rumia, dotacji celowej Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz dotacji celowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Wykonawca będzie ponosił odpowiedzialność, w tym finansową, za utratę dofinansowania lub jego zmniejszenie przez instytucję dofinansowującą, jeśli będzie to wynikiem nieprawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, w tym w szczególności zwłoki Wykonawcy w jego realizacji. Zamawiający zastrzega możliwość unieważniania postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001