410834-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinsoftwarepaket – Zestaw do zabiegów z dostępu promieniowego lewego i prawego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZestaw do zabiegów z dostępu promieniowego lewego i prawego
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest dostawa jest uruchomienie, przez Wykonawcę zestawu do zabiegów z dostępu promieniowego lewego i prawego,
Vorherige Bekanntmachung365030-2026
Interne KennungZPU/35/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone było w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp. Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie przetargu nieograniczonego nie zostały złożone żadne oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione – art. 214 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp. W ramach postępowania pn.: zakup aparatury medycznej, sprzętu i oprogramowania do Oddziału Kardiologii, sygnatura sprawy: ZPU/6/2026, w zakresie części zamówienia nr 2 Zamawiający nie otrzymał żadnej oferty.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelZESTAW DO ZABIEGÓW Z DOSTĘPU PROMIENIOWEGO PRAWEGO I LEWEGO
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest dostawa i uruchomienie, przez Wykonawcę zestawu do zabiegów z dostępu promieniowego lewego i prawego