See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z OŚ „WARTA” S.A. w Częstochowie w 2025 r. w postaci: skratek, zawartości piaskowników, ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, granulatu
Beschreibung: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: Zadanie 1: skratek w ilości do 600 Mg (kod odpadu 19 08 01), Zadanie 2: zawartości piaskowników w ilości do 800 Mg (kod odpadu 19 08 02), Zadanie 3: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w ilości do 12 400 Mg (kod odpadu 19 08 05) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach, Zadanie 4: granulatu w ilości do 3 300 Mg w postaci wysuszonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o zawartości suchej masy minimum 85% (kod odpadu 19 08 05) lub granulatu w postaci odpadu palnego (kod odpadu 19 02 10) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach
Vorherige Bekanntmachung: 467720-2024
Interne Kennung: 15/ŚT/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: skratki
Beschreibung: Zadanie 1: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: skratek w ilości do 600 Mg (kod odpadu 19 08 01)
Interne Kennung: skratki
Los: LOT-0002
Titel: piasek
Beschreibung: Zadanie 2: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: zawartości piaskowników w ilości do 800 Mg (kod odpadu 19 08 02
Interne Kennung: piasek
Los: LOT-0003
Titel: odpad mokry
Beschreibung: Zadanie 3: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci: ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w ilości do 12 400 Mg (kod odpadu 19 08 05) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach
Interne Kennung: odpad mokry
Los: LOT-0004
Titel: granulat
Beschreibung: Zadanie 4: Odbiór, załadunek, transport i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków „WARTA” S.A. przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie w postaci:granulatu w ilości do 3 300 Mg w postaci wysuszonych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych o zawartości suchej masy minimum 85% (kod odpadu 19 08 05) lub granulatu w postaci odpadu palnego (kod odpadu 19 02 10) z wyłączeniem możliwości zagospodarowania zgodnie z art. 96 ust. 1 pkt 1, 2, 3 ustawy o odpadach
Interne Kennung: granulat