2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „Kształcimy dla pracy”
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę wraz z montażem sprzętu komputerowego wraz oprogramowaniem jako wyposażenie pracowni, wraz z wykonaniem niezbędnej infrastruktury. Zamówienie podzielone zostało na następujące części: Część 1 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 montaż Część 2 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 montaż Część 3 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 21 szt. Oprogramowanie magazynowe nr 21 5 szt. Drukarka laserowa nr.6 5 szt. Drukarka kodów kreskowych nr.19 5 szt. Czytnik kodów kreskowych. Nr. 20 montaż Część 4 1 szt. Komputer przenośny nr.1 4 szt. Zestaw komputerowy nr.3 4 szt. Monitor nr .4 5 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Oprogramowanie magazynowe nr 21 1 szt. Drukarka laserowa nr.6 1 szt. Drukarka kodów kreskowych nr.19 5 szt. Czytnik kodów kreskowych. Nr. 20 Część 5 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 1 szt. Oprogramowanie do ewidencji czasu pracy kierowców nr 22 montaż Część 6 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 1 szt. Ręczny wykrywacz metali nr.13 1 szt. Defibrylator treningowy nr 14 1 szt. Komputer przenośny nr.1 montaż Część 7 5 szt. Zestaw komputerowy nr.3 5 szt. Monitor nr.4 5 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 20 szt. Oprogramowanie do rejestracji i zarządzania obiegiem dokumentów. Nr 18. Część 8 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 montaż- Część 9 Makieta edukacyjna 1 szt. Makieta edukacyjna- terminal portu lotniczego nr.15 Część 10 Makieta edukacyjna 1 szt. Makieta edukacyjna- magazyn wraz z infrastrukturą nr.16 Część 11 Symulator nauki jazdy 1 szt. Symulator do nauki jazdy nr.11 Część 12 Symulator wózka widłowego 1 szt. Symulator wózka widłowego nr.12 Część 13 Bramka do wykrywania metali 1 szt. Bramka do wykrywania metali nr.17 Część 14 2 szt. Monitor interaktywny 1 szt. Komputer stacjonarny Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na wybrane części/wybraną część. Zamawiający wymaga aby zaplanowane i opisane w opisie przedmiotu zamówienia roboty budowlane niezbędne dla wykonania właściwego montażu stanowiły odpowiednio Część 1 min. 28-29 % oferowanej ceny Część 2 min. 28-29 % oferowanej ceny Część 3 min. 24-25 % oferowanej ceny Część 5 min. 5-6,5 % oferowanej ceny Część 6 min. 25-26% oferowanej ceny Część 8 min. 6-7% oferowanej ceny Termin wykonania do 45 dni licząc od dnia podpisania umowy zaś w przypadku części 11 i 12 do 60 dni licząc od dnia podpisania umowy Wykonawca w związku z realizacją zamówienia zobowiązany jest do zachowania dbałości o środowisko naturalne poprzez m.in. eliminowanie z użycia przedmiotów jednorazowego użytku wykonanych z tworzyw sztucznych, rezygnacji z używania jednorazowych opakowań, toreb, siatek, reklamówek wykonanych z poliolefinowych tworzyw sztucznych, wykorzystywania przy wykonywania umowy materiałów, które pochodzą z recyklingu lub podlegają procesowi recyklingu.
Interne Kennung: L.Dz.ZSL.261.59.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 34150000 Simulatoren, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 30232100 Drucker und Plotter, 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 1
Beschreibung: Część 1 Sala 5 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 montaż
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 2
Beschreibung: Część 2 Sala 106 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 montaż
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30232100 Drucker und Plotter, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0003
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 3
Beschreibung: Część 3 Sala 103 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 21 szt. Oprogramowanie magazynowe nr 21 5 szt. Drukarka laserowa nr.6 5 szt. Drukarka kodów kreskowych nr.19 5 szt. Czytnik kodów kreskowych. Nr. 20 montaż
Interne Kennung: część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30216130 Strichcodeleser, 30232100 Drucker und Plotter, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0004
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 4
Beschreibung: Część 4 Sala 202 1 szt. Komputer przenośny nr.1 4 szt. Zestaw komputerowy nr.3 4 szt. Monitor nr .4 5 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Oprogramowanie magazynowe nr 21 1 szt. Drukarka laserowa nr.6 1 szt. Drukarka kodów kreskowych nr.19 5 szt. Czytnik kodów kreskowych. Nr. 20
Interne Kennung: część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30232100 Drucker und Plotter, 30216130 Strichcodeleser, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0005
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 5
Beschreibung: Część 5 Sala 101 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 1 szt. Oprogramowanie do ewidencji czasu pracy kierowców nr 22 montaż
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 6
Beschreibung: Część 6 Sala 301 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 5 szt. Urządzenie wielofunkcyjne laserowe. nr.7 1 szt. Ręczny wykrywacz metali nr.13 1 szt. Defibrylator treningowy nr 14 1 szt. Komputer przenośny nr.1 montaż
Interne Kennung: część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0007
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 7
Beschreibung: Część 7 Sala 110 5 szt. Zestaw komputerowy nr.3 5 szt. Monitor nr.4 5 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 20 szt. Oprogramowanie do rejestracji i zarządzania obiegiem dokumentów. Nr 18.
Interne Kennung: część 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0008
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 8
Beschreibung: Część 8 Sala 201 1 szt. Komputer przenośny nr.1 20 szt. Komputer stacjonarny typu All in One nr.2 21 szt. Oprogramowanie biurowe nr.5 montaż-
Interne Kennung: część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Los: LOT-0009
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 9
Beschreibung: Część 9 Makieta edukacyjna Sala 305 1 szt. Makieta edukacyjna- terminal portu lotniczego nr.15
Interne Kennung: część 9
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Los: LOT-0010
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 10
Beschreibung: Część 10 Makieta edukacyjna Sala 202 1 szt. Makieta edukacyjna- magazyn wraz z infrastrukturą nr.16
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 11
Beschreibung: Część 11 Symulator nauki jazdy Sala 101 1 szt. Symulator do nauki jazdy nr.11
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 12
Beschreibung: Część 12 Symulator wózka widłowego Sala 202 1 szt. Symulator wózka widłowego nr.12
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 13
Beschreibung: Część 13 Bramka do wykrywania metali Sala 305 1 szt. Bramka do wykrywania metali nr.17
Interne Kennung: część 13
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Los: LOT-0014
Titel: Doposażenie pracowni zawodowych w ramach realizacji projektu pt. „ Kształcimy dla pracy” część 14
Beschreibung: Część 14 2 szt. Monitor interaktywny nr. 23 1 szt. Komputer stacjonarny nr.2
Interne Kennung: część 14