2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych wraz z wyposażeniem aneksu kuchennego na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wniesienie, montaż oraz ustawienie fabrycznie nowych mebli biurowych oraz mebli do aneksu kuchennego w budynku Urzędu Miasta Stalowej Woli przy ul. Wolności 7, w pomieszczeniach znajdujących się na parterze. 2.Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: - dostawę mebli biurowych wraz z wyposażeniem aneksu kuchennego - transport mebli do siedziby Zamawiającego - wniesienie mebli do wskazanych pomieszczeń - montaż, skręcenie, regulacja i ustawienie mebli zgodnie z dokumentacją projektową oraz wskazaniami Zamawiającego - wypoziomowanie mebli - usunięcie i zagospodarowanie wszelkich opakowań oraz odpadów, powstałych podczas realizacji zamówienia 3.Zamówienie obejmuje przede wszystkim: - biurka biurowe (biurka pracownicze, biurko do obsługi interesantów) - szafy oraz szafki na dokumenty - szafa ubraniowa - meble pomocnicze - aneks kuchenny wraz z wyposażeniem - sprzęt AGD w postaci lodówki podblatowej - inne elementy wyposażenia, wskazane w dokumentacji projektowej 4.Szczegółowy zakres zamówienia, ilości mebli, ich wymiary, kolorystyka, parametry techniczne, rodzaj zastosowanych materiałów oraz sposób wykonania, zostały określone w dokumentacji projektowej, stanowiącej integralną część opisu przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ), obejmującej część opisową oraz część wizualizacyjną.
Interne Kennung: ZP-III.261.146.2026.MM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39711130 Kühlschränke
5. Los
Los: LOT-0001