2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora a rozvoj IS HR FNO
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění funkčního informačního systému pro podporu lidských zdrojů (dále rovněž IS HR) pro potřeby FN Ostrava (dále rovněž FNO), včetně poskytování služeb technické podpory, servisu a rozvoje dle požadovaných parametrů SLA. Zadavatel konstatuje, že v současné době využívá pro naplnění tohoto účelu produkt VEMA společnosti Seyfor, a.s. Za účelem zajištění potřeb zadavatele v oblasti IS HR je připuštěno variantní řešení: VARIANTA 1 – Rozšíření, servis, podpora a rozvoj produktu VEMA a VARIANTA 2 – Náhrada stávajícího IS HR včetně servisu, podpory a rozvoje. Bližší informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci (dále jen "ZD").
Interne Kennung: OŘN-01/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD