2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup samochodu wsparcia technicznego ze sprzętem ratowniczym dla SGPR Wałbrzych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu wsparcia technicznego ze sprzętem ratowniczym dla SGPR Wałbrzych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zał. nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia zawarty w Zał. nr 2 do SWZ zawiera minimalne wymagania, które musi spełniać oferowany przedmiot zamówienia.
Interne Kennung: MT.2370.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001